Peamised faktid käekellade veekindluse kohta.

Käekelladest rääkides on üks olulisemaid omadusi, mida arvestada, on veekindlus. See kehtib eriti neile, kes juhivad aktiivset elustiili ja soovivad kella, mis suudab nende seiklustega sammu pidada.

Üks levinumaid veekindluse hinnanguid on ATM, mis tähistab "atmosfääre". Selles postituses vaatame lähemalt, mida tähendab ATM veekindlate käekellade puhul ja kuidas see kehtib nii meeste kui ka naiste käekellade kohta.

ATM reiting käekellal näitab teile maksimaalse veesurve, mida kell talub. Näiteks 3 ATM reiting tähendab, et kella saab kanda olukordades, kus veesurve on kuni 3 atmosfääri. See hõlmab tavaliselt igapäevaseid tegevusi, nagu käte pesemine või nõude pesemine, kuid see ei hõlma ujumist ega sukeldumist.

5 ATM-i reitinguga käekella saab kanda veetegevustes, näiteks basseinis ujudes, kuid mitte snorgeldamiseks või sukeldumiseks.

10 ATM-i reitinguga käekella saab kanda snorgeldamiseks ja muudeks veetegevusteks, kuid mitte sukeldumiseks.

Ja 20 ATM reitinguga käekella saab kanda sukeldumiseks, kuid mitte professionaalseks sukeldumiseks.

Oluline on märkida, et see, et käekellal on teatud ATM reiting, ei tähenda see, et seda saab kanda kõigi reitinguga seotud tegevuste puhul. Näiteks kui olete professionaalne sukelduja, peaksite otsima kõrgema ATM reitinguga käekella, mis on spetsiaalselt ette nähtud sukeldumiseks. Reiting on lihtsalt juhend, mis aitab teil mõista veekindluse maksimaalset taset.

Meeste käekellade puhul on saadaval palju võimalusi, millel on ATM reiting. Ükskõik, kas otsite sportlikku käekella, mis sobib ideaalselt jõusaali, või ametlikumat kella, mis sobib ideaalselt kontorisse, võite leida käekella, mis on nii stiilne kui ka veekindel. Paljud meeste käekellad on mõeldud ka vastupidavaks, mis on eriti oluline aktiivse elustiili harrastajatele.

Naiste käekellad on disainitud ka veekindlust silmas pidades ning paljudel neist on ATM reiting. Nii nagu meeste käekellad, on saadaval lai valik stiile, stiilsetest sportlikeni. Mõned naiste käekellad on mõeldud ka elegantsemaks ja õrnemaks kui meeste kellad, kuid neil on siiski veekindlus. Paljud naised eelistavad väiksemaid ja elegantsemaid kellasid, seega valmistavad tootjad ka veekindlaid kellasid, mis vastavad sellele vajadusele.

Üks asi, mida veekindla kella ostmisel arvestada, on selle veekindluse tüüp. Veekindlad käekellad on suletud liikumise ja sihverplaadi kaitsmiseks, kuid need pole täiesti veekindlad. Täiesti veekindlad kellad on suletud nii, et vesi ei pääse korpusesse. See on eriti oluline neile, kes tegelevad selliste tegevustega nagu ujumine või sukeldumine, kus kell puutub kokku suurema veesurvega.

Teine asi, mida tuleb arvestada, on käekella hooldus. Isegi kui kellal on ATM reiting, tuleb seda ikkagi korralikult hooldada, et tagada selle ka edaspidi veekindlus. See tähendab, et kella tuleks regulaarselt hooldada ja tihendeid kontrollida, et need oleksid heas korras. Samuti peaksite vältima kella kokkupuudet äärmuslike temperatuuridega ja püüdma vältida selle kokkupuudet kemikaalidega.

Kokkuvõtteks võib öelda, et veekindlus on oluline omadus, mida kella ostmisel arvestada, olenemata sellest, kas otsite meeste või naiste käekella . ATM hinnang on hea juhend käekella maksimaalse veekindluse taseme mõistmiseks, kuid on oluline arvestada veekindluse tüüpi ning hooldus- ja hooldustaset, mis on vajalik kella veekindluse tagamiseks.