Meist | Käekellad24.eu

Oleme kellahuviliste meeskond.  Oleme selles äris tegutsenud üle 10 aasta ja meil on palju kogemusi.  Müüme ainult ametlike edasimüüjate käekellasid.  Kõik meie käekellad on originaalid, nii et võite olla kindel, et teie käekell vastab meie veebisaidil kirjeldatule.

 Teame, et teile meeldib oma käekell ja me teame, et see on midagi enamat kui lihtsalt ajamõõtmisseade.  See on osa sellest, kes te olete.  See on teie stiili sümbol ja see võib aidata teil end väljendada viisil, mida teie garderoobi teised osad lihtsalt ei suuda.

 Kuid me teame ka, et oma stiili näitamine ei tohiks kallilt maksta!  Seetõttu lõime Käekellad24. Oleme väike pereettevõte ja tahame pakkuda teile parimat võimalikku e-kaubanduse kogemust, et saaksite endale meelepärase kella taskukohase hinnaga.

 Meie peamine eesmärk on aidata teil leida teie vajadustele sobivaim kell.  Meil on suur valik kvaliteetseid kellasid: lihtsatest klassikalistest mudelitest kuni trendikate disainerite mudeliteni.  Valige see, mis sobib teie stiili, eelarve ja elustiiliga!

 Kui te pole kindel, milline kell teile sobib, ärge muretsege!  Pakume teie ostu tagastamiseks 14 päeva, kui see ei vasta teie ootustele – ja meie meeskond on alati valmis aitama tagada, et teie kogemus meiega oleks võimalikult lihtne ja nauditav.

Kui teil on küsimusi või kommentaare, võtke ühendust kaupluse juhatajaga:

Viktoryia Kaziuchyts-Zaborovskiene

Kaupluse juhataja | Kaekellad24.eu

 

info[@]kaekellad24.eu